Follow:
DIY, WNĘTRZA

Jesienne dynie z materiału DIY!

Jesienne dynie z materiału DIY!

Czas na małe zmiany w mieszkaniu. Jesień daje ogromną dawkę inspiracji do tworzenia wyjątkowych pomysłów. Warto postawić na rozwiązania proste i przyjemne w wykonaniu. Moja propozycja to sposób na delikatne dynie z materiału. Dynie będą również świetnie dbały o odpowiedni klimat na jesiennych zdjęciach. Daj się zainspirować i powitaj jesień w swoim mieszkaniu!

DIY na jesienne wieczory!

Jesień to idealny moment na kreatywne spędzanie czasu. Przyjemny wieczór z kubkiem ciepłej herbaty z cytryną i z dobrym pomysłem na jesienne dekoracje. Dynie to moja ulubiona propozycja, po którą zawsze sięgam przy jesiennych aranżacjach. Co roku zmieniam tylko pomysł na ich ozdobienie. Tym razem postawiłam na miłe i delikatne dynie z materiału. Idealny pomysł dla osób, które nigdy nie miały styczności z szyciem. To również świetny projekt, który może nas zająć podczas wieczornego oglądania seriali.

Jak wykonać dynie z materiału?

Do wykonania pomysłu potrzebujemy kawałki materiału. Postawiłam na przepiękny materiał w odcieniu rudości i biały delikatny sweterek. Na początek wycinamy koła różnej wielkości, a do tego przyda się miska lub talerz do odrysowania kształtu. Przewlekamy nitkę 1 cm od brzegu tkaniny, co jakiś czas ściągając materiał, aby utworzyć miejsce na wypełnienie. Po wypełnieniu całości zszywamy mocno środek. Aby stworzyć kształt dyni przewlekamy nową nitkę przez środek dyni i tworzymy zagłębienia, zaciskając mocno nitkę. Cały proces powtarzam dwa razy, wtedy nitka jest bardziej widoczna, a kształt dyni zdecydowanie lepszy! Na koniec przyklejamy ogonki z drewnianych gałązek.

#potrzebujemy

 • kawałki materiału
 • wypełnienie
 • nitka i igła
 • nożyczki
 • drewniane gałązki

Jesienna aranżacja mieszkania!

Dynie będą pięknie wyglądać w różnych odcieniach brązu, rudości oraz delikatnej bieli. Wszystko zależy od tego, jaki mamy pomysł na aranżację. Można wykorzystać różne materiały i stworzyć wyjątkowy klimat. Dynie wyglądają bardzo stylowo, delikatnie i pięknie wpasują się do każdego wnętrza. Mam nadzieję, że i Was zainspiruję do stworzenia podobnej jesiennej ozdoby. Pochwalicie się również swoimi pomysłami na jesienne dekoracje!

Share:
Previous Post Next Post

polecane posty

 • Te materiałowe dyńki są wprost urocze <3 Szczególnie urzekły mnie te białe, sweterkowe – są świetnie, idealnie by sprawdziły jako dodatek do mojego jesiennego wystroju mieszkania :)

 • Monika Wysocka

  Cudne te Twoje dynie! Czaderskie wręcz! :)

 • Jakie urocze! *_*
  Te sweterkowe wyglądają jakby były specjalnie zrobione na drutach :D