Follow:
DIY, WNĘTRZA

Stylowy pojemnik do przechowywania DIY! #inspirujeresibo

Stylowy pojemnik do przechowywania DIY!

Dzisiaj po raz kolejny pokazuję sposób na wykorzystanie kartonowych tub. Stylowy pojemnik, który odmieni podejście do przechowywania. To idealny pomysł na dodatkowe miejsce na wszystkie artystyczne przybory i drobiazgi. Sam pomysł okazał się szybki i przyjemny w realizacji. Postawiłam również na marmurowy akcent, który sprawdza się świetnie i daje dużo fajnych możliwości i rozwiązań przy dekoracji! Jeśli macie ochotę na małe zmiany, to zapraszam na nowy pomysł DIY!

To kolejny wpis w ramach inspiracji od marki RESIBO!

RESIBO ceni sobie nie tylko naturalne składniki i pielęgnację, ale również stawia na piękne opakowania swoich kosmetyków. Opakowania są ekologiczne i przyjazne dla środowiska. Jak możecie się przekonać, kartonowe tuby inspirują do stworzenia wyjątkowych dekoracji naszego mieszkania. Postaram się przybliżyć kilka ciekawych pomysłów i rozwiązań na ich ponowne wykorzystanie.

Przybornik dla artystki DIY!

Uwielbiam pomysły DIY, które są nie tylko przydatne i sprawdzają się w naszej codzienności, ale również idealnie pasują do naszego wnętrza. To świetny pomysł dla zorganizowania przestrzeni dla artystycznej duszy. Wszystkie pędzle, dekoracyjne sznurki i materiały do kreatywnych działań w jednym miejscu. Wielkość tub i ilość możemy dopasować do własnych potrzeb.

Jak wykonać stylowy pojemnik do przechowywania?

Do wykonania pomysłu potrzebujemy kartonowe pudełko np. okrągłe lub kwadratowe. Może być nawet po butach. Wszystko zależy, co akurat wpadnie nam w ręce. Cenię sobie ładne i efektowne rozwiązania, więc moje pudełko zostało oklejone marmurową okleiną. Sprawdza się tutaj świetnie i daje dużo możliwości. Kartonowe tuby od RESIBO pomalowałam na biało, aby pasowały do całości pudełka. Na koniec wykorzystałam stary skórzany pasek do wykonania uchwytu. Mocujemy go bezpośrednio klejem na gorąco do pudełka i dodajemy złote pinezki. Tuby wkładamy do wcześniej przygotowanego pudełka i gotowe. Do całości zmieściłam aż osiem kartonowych tub, więc jeśli macie ich zapas, to już wiadomo jak wykorzystać!

#potrzebujemy

  • kartonowe tuby
  • okrągłe kartonowe pudełko 18×18 cm
  • biała farba
  • okleina marmurowa
  • skórzany pasek

Efekt końcowy! 

Całość wykonania nie zajmuje dużo czasu! Sam pojemnik możemy wykorzystać nie tylko w organizacji swojego kreatywnego miejsca, ale również świetnie się sprawdzi się np. na pędzle i kosmetyki do makijażu, czy do przechowywania przyborów kuchennych, które zawsze warto mieć pod ręką! Mam nadzieję, że choć trochę zainspirowałam Was do spróbowania tego pomysłu. Jak zawsze zachęcam do odwiedzenia bloga marki RESIBO!  Koniecznie pochwalcie się również swoimi pomysłami na wykorzystanie kartonowych tub. Do następnego pomysłu!

Share:
Previous Post Next Post

polecane posty